Otamme ilmoittautumisia vastaan koko kesän ajan. Pienien ryhmien (alle 4 lasta) alkaminen varmistetaan elokuun toisen viikon aikana. Jos ryhmää ei voida aloittaa, järjestämme ryhmään ilmoittautuneille paikan jostain toisesta ryhmästä.

Huomioithan, että listoilla näkyy vain niiden lasten nimet jotka ovat antaneet julkaisuluvan. Jos lapsesi nimeä ei löydy listoilta, on nimen julkaiseminen kielletty ilmoittautumiskaavakkeessa. Tällöin nimen kohdalla on – – -. Jos haluat varmistaa lapsesi muskaripaikan/ryhmän tällaisessa tapauksessa, voit lähettää sähköpostia osoitteeseen muskari@concis.fi

Ilmoitathan muutoksesta tai peruutuksesta sähköpostitse myös mahdollisimman pian.

Ihanaa kesää kaikille muskariperheille!

VAUVAT

2022 syntyneet (vauvat) ke 11.00-11.45 Tia

  1. Ali-Sisto Valtti
  2. – – –
  3. – – –
  4. Himanen Danil
  5. Raunila Else
  6. Suppi Vauva

2022 syntyneet (vauvat) to 15.15-16.00 Sari

  1. Ekosaari Ilmari
  2. Hotti Thomas
  3. – – –
  4. Rahunen Samuel
  5. Rauhamaa Kerttu
  6. – – –
  7. – – –

2022 syntyneet (vauvat) pe 12.15-13.00 Maija

  1. Kutvonen Iiris
  2. Lammensalo Linus
  3. Porkka Malva
  4. – – –
  5. Siitari Saimi
  6. – – –

1-VUOTIAAT

2021 syntyneet (1-2v.) ma 15.30-16.15 Tia

  1. Helminen Lii
  2.  – – –
  3. Liehu Ellimaria
  4. Mynttinen Armi
  5. Toepfer Rebekka
  6. Tolvanen Teo

2021 syntyneet (1-v.) ma 16.30-17.15 Sari

  1. – – –
  2. Kaira Ilmari
  3. – – –
  4. Kelho Joanna
  5. – – –
  6. Lilja Stella
  7. – – –
  8. – – –

2021 syntyneet (1-v.) ke 10.15-11.00 Tia

  1. Himanen Lotta
  2. – – –
  3. Kask Agnes
  4. Korkalainen Pietari
  5. Majuri Selma

2021 syntyneet (1-v.) ke 15.45-16.30 Sari

  1. Hakulinen Viljo
  2. Hyyrynen Jade
  3. Karinkanta Milja
  4. Laaksonen Kaarlo
  5. Romo Olavi
  6. Tuomola Mauno
  7. Tupala Matilda

2021 syntyneet (1-v.) ke 18.00-18.45 Tia

  1. Benabad Safia
  2. Hyyppä Iiris
  3. Kaartinen Lumi
  4. Karhela Hugo
  5. Kokko Aatos
  6. Nummela Väinö
  7. Uusi-Uitto Iana

2021 syntyneet (1-v.) pe 9.30-10.15 Maija

  1. Jokinen Levi
  2. Kettunen Edith
  3. Laakso-Halinen Elias
  4. Laitinen Minka
  5. Miettinen Sulo
  6. – – –
  7. – – –
  8. Rapala Aava
  9. Teräväinen Kasper

2-VUOTIAAT

2020 syntyneet (2-v.) ke 17.15-18.00 Tia

  1. Laaksonen Viljami
  2. – – –
  3. Loikkanen Sulo
  4. Savolainen Eevi
  5. – – –
  6. Tuominen Minea

2020 syntyneet (2-v.) ke 18.15.19.00 Sari

  1. Aalto Adessa
  2. – – –
  3. Arvekari Malla
  4. Mutru Arvi
  5. Kallio Helga
  6. – – –

2020 syntyneet (2-v.) to 16.15-17.00 Maija

  1. Malkki Erin
  2. – – –
  3. Rajamäki Hilma
  4. Salo Nooa
  5. – – –
  6. Tikka Lauri
  7. Varlamova Miroslava
  8. Viitaila Mimosa

2020 syntyneet (2-v.) to 18.15-19.00 Tia

  1. – – –
  2. Nisula Peetu
  3. Nuorivuori Oona
  4. Paunonen Iivo
  5. Peltonen Emma
  6. – – –
  7. Somerkoski Meea
  8. Vaittinen Kerttu

2020 syntyneet (2-v.) pe 10.15-11.00 Maija

  1. Hietanen Manu
  2. – – –
  3. Malinen Veikko
  4. Toivanen Signe

SISARUSRYHMÄT

sisarusryhmä (0-3v.) to 15.45-16.30 Tia

  1. Roine Miina
  2. Roine Malla
  3. – – –
  4. – – –

sisarusryhmä (0-3v.) pe 11.00-11.45 Maija

  1. Honkanen Tomi
  2. Honkanen vauva
  3. Ojala Eemil
  4. Ojala Seela

3-VUOTIAAT

2019 syntyneet (3-v.) ma 16.30-17.15 Maija

  1. Gazdag Félix
  2. – – –
  3. Järvinen Aino
  4. Kaira Anssi
  5. Korhonen Jan
  6. Kotola Onni
  7. Paananen Atte
  8. – – –
  9. Rapala Taavi

2019 syntyneet (3-v.) ma 17.15-18.00 Maija

  1. Eskola Amanda
  2. Hämäläinen Hilkka
  3. – – –
  4. Laakso Hilda
  5. Leivo Ahti
  6. Pylsy Leon-Andreas
  7. Pösö Jooseppi
  8. – – –
  9. – – –
  10. – – –
  11. Tarigan Alpo

2019 syntyneet (3-v.) ti 15.30-16.15 Tia

  1. Salminen Melissa
  2. Sukava Rauha

2019 syntyneet (3-v.) ti 16.30-17.15 Sari

  1. Naukkarinen Nona
  2. Räihä Tiiu
  3. – – –
  4. – – –

2019 syntyneet (3-v.) ke 10.15-11.00 Maija

  1. Laaksonen Hilma
  2. – – –

2019 syntyneet (3-v.) ke 16.30-17.15 Sari

  1. Turunen Hugo
  2. Vihantola Hilla

2019 syntyneet (3-v.) to 16.30-17.15 Tia

  1. Asiala Ellen
  2. Cajahuaman Pyykkö Oliver
  3. Eklund Eliel (Olli)
  4. Hauhia Linnea
  5. Lantta Elsa
  6. Ojala Oona
  7. Rantanen Viivi
  8. Tamminen Minea
  9. Uimonen Valtteri

2019 syntyneet (3-v.) to 18.15-19.00 Sari

  1. Haikara Evelina
  2. Hoppari Elli
  3. Kankkonen Viola Katriina
  4. Lukkala Hilma
  5. Saarinen Hilla
  6. Toivonen Hilla
  7. Vaittinen Oskari
  8. Waltari Silja
  9. Worobjew Danil

Pk Pääskynpesä 3-4v. Klo 15.15-16.00 Maija

  1. Cui Man
  2. Evstafev Nikolai
  3. Kaartokallio Oskar
  4. Karhunen Aatos
  5. Konttinen Bea
  6. Kynkäänniemi Hilja
  7. Salo Otto

4-VUOTIAAT

2018 syntyneet (4-v.) ma 15.30-16.15 Maija

  1. Helminen Hugo
  2. – – –
  3. – – –
  4. – – –
  5. – – –
  6. Mynttinen Elsa
  7. Suomalainen Lilja
  8. Toepfer Ruut
  9. Tolvanen Laila

2018 syntyneet (4-v.) Ma 17.15-18.00 Sari

  1. Hyyppä Enni
  2. – – –
  3. Ketolainen Saana
  4. Lehtiö Niilo
  5. Pöllänen Oskari
  6. Valtoaho Anni

2018 syntyneet (4-v.) ma 18.00-18.45 Sari

  1. Birgers Bea
  2. Kallio Rafael
  3. Kaipainen Venla
  4. Karhela Olivia
  5. Pelto-Huikko Mico
  6. Salo Emma
  7. – – –

2018 syntyneet (4-v.) ma 18.15-19.00 Tia

  1. Back Ella
  2. Esselström Lukas
  3. – – –
  4. Kallioinen Pihla
  5. Kallioinen Isla
  6. Kask Karoliine
  7. – – –
  8. Nisula Juuli
  9. Pelto-Huikko Mico
  10. Pietikäinen Molly

2018 syntyneet (4-v.) ti 17.15-18.00 Tia

  1. – – –
  2. Norola Hemmi
  3. Joronen Elsa
  4. Keskitalo Aarre
  5. Kuusinen Ruben
  6. Karjalainen Elise
  7. Karén Reino
  8. Rosenberg Henni
  9. Saks Andrea
  10. Majuri Touko

2018 syntyneet (4-v.) ke 11.00-11.45 Maija

  1. Ali-Sisto Venni
  2. Hietanen Mea
  3. Kallioinen Juuso
  4. – – –
  5. Ojala Venla

2018 syntyneet (4-v.) ke 16.30-17.15 Tia

  1. Kulovuori Kesia
  2. Laaksonen Henrik
  3. Miikkulainen Emma
  4. Palander Janrik
  5. Pekkala Leon
  6. Suppi Matilda
  7. Värrälä Ella
  8. Zueva Eva

5-VUOTIAAT

2017 syntyneet (5-v.) ma 16.15-17.15 (kantele/ kellopeli) Tia

  1. Gazdag Mila
  2. Huotari Aino
  3. Jovanov Petra
  4. Kiuru Markus
  5. Kivelä Santtu
  6. Kustova Alisa
  7. Paananen Aida
  8. Räihä Selma

2017 syntyneet (5-v.) ma 18.00-19.00 (kantele/ kellopeli) Maija

  1. Roots Emin
  2. – – –
  3. Vuorela Sylvi

2017 syntyneet (5-v.) ti 15.30-16.15 (kantele/ kellopeli) Sari

  1. Järvi Matias
  2. – – –
  3. Lehti Aino-Maija
  4. Liblik Hilja
  5. Rajala Elsa
  6. Suutari Leevi

2017 syntyneet (5-v.) ti 18.15-19.15 (kantele/ kellopeli) Sari

  1. Jaakkola Julius
  2. Kanshin Anton
  3. Laakso Ilona
  4. Raxi Nicolas-Andre
  5. Varantola Minttu
  6. Virtanen Elsa

2017 syntyneet (5-v.) ke 9.15-10.15 (kantele/ kellopeli) Maija

  1. Koivisto Laura
  2. Marttinen Alva
  3. Rantanen Aada

2017 syntyneet (5-v.) ke 17.15-18.15 (kantele/ kellopeli) Sari

  1. – – –
  2. Laaksonen Hertta
  3. Lehtinen Lilja
  4. Lehtovirta Veeti

2017 syntyneet (5-v.) to 16.15-17.15 (kantele/ kellopeli) Sari

  1. Lantta Hilma

2017 syntyneet (5-v.) to 17.00-18.00 (kantele/ kellopeli) Maija

  1. Arvaja Leevi
  2. Hassaan Rihanna
  3. Kovero Lyydia
  4. Pohjoispää Iina
  5. Sachs Oskar
  6. Salo Lyydia
  7. Tikkanen Helmi
  8. Turunen Leo

Pk Pääskynpesä 5-6v. Klo 16.00-16.45 Maija

  1. Osala Erin
  2. Lehtonen Voitto
  3. Oula Melina
  4. Konttinen Benjamin
  5. Toivonen Lucas

6-VUOTIAAT

2016 syntyneet (6-v.) ma 15.30-16.30 (kantele/ kellopeli) Sari

  1. Karjalainen Vappu
  2. – – –
  3. – – –
  4. Suomalainen Venla

2016 syntyneet (6-v.) ti 16.15-17.15 (ukulele/ kantele) Tia

  1. Cajahuaman Pyykkö Benjamin
  2. Karjalainen Niilo
  3. Lohtander Joonatan
  4. Sidorov Niklas
  5. – – –
  6. Vuorikoski Selma

2016 syntyneet (6-v.) ti 18.00-19.00 (piano) Tia

  1. Jaakkola Jonni
  2. Jokinen Taimi
  3. Koskimaa Helka
  4. Oksanen Nikita
  5. Pöntinen Oiva
  6. Ruokolainen Iita
  7. Taimisto Unto
  8. Worobjev Anna

2016 syntyneet (6-v.) to 18.00-19.00 (kantele/ kellopeli) Maija

  1. Halla-aho Oiva
  2. Heinonen Aatu
  3. Hoppari Aava
  4. Knaappila Kaius
  5. Koskinen Luna
  6. Paunonen Eevi
  7. Peltonen Lotta
  8. Saarinen Saaga
  9. Waltari Erno

SOITINKARUSELLIT JA MUSAFANTIT

2016 ja 2015 syntyneet (6-7v.) ti 17.15-18.15 Soitinkaruselli Sari

  1. Rajamäki Niilo
  2. Leino Ilmari
  3. Leivo Otso
  4. Einiö Saima
  5. Järveläinen Aatos
  6. Makkonen Noel
  7. Majuri Tuure

2016 ja 2015 syntyneet (6-7v.) to 17.15-18.15 Soitinkaruselli Sari

  1. Hirviniemi Kaarlo
  2. Hoppari Rasmus
  3. Laaksonen Kerttu
  4. – – –
  5. Palvanen Stella
  6. Rosenberg Hertta
  7. Suomalainen Väinö
  8. Toepfer Ester

2015 ja 2014 syntyneet (7-8v.) Musafantit ma 17.15-18.15 Tia

  1. Sassi Liam
  2. Eskola Emma
  3. – – –
  4. Viitaila Elmeri
  5. Tarigan Elvi
  6. Laakso Hertta
  7. Hartikainen Charlotta
  8. Rinne Leo

2015 ja 2014 syntyneet (7-8v.) Musafantit Ke 15.30-16.30 Tia

  1. Heinonen Nooa
  2. – – –
  3. Sainio Mimosa

2015 ja 2014 syntyneet (7-8v.) Musafantit to 17.15-18.15 Tia

  1. Vidgren Venla
  2. Parviainen Henri
  3. Jääskeläinen Pihla
  4. – – –
  5. Suominen Emilia
  6. Kiiski Anniina