juha tiedot

Tämä kirjoittaja ei ole kirjoittanut tietoja itsestään.
Toistaiseksi juha on luonut 9 -blogimerkinnän.

Pulkkinen Eero

Pulkkinen Eero Rehtori 050 511 0071 eero.pulkkinen@concis.fi

Pulkkinen Eero2020-08-31T13:41:07+03:00

Laine Marjo

Laine Marjo Talouspäällikkö 050 511 0720 marjo.laine@concis.fi

Laine Marjo2020-08-31T13:43:57+03:00

Ristolainen Minna

Ristolainen Minna Toimistosihteeri: oppilashallinto, lukukausimaksut 050 511 1512 minna.ristolainen@concis.fi

Ristolainen Minna2020-08-31T14:06:33+03:00

Ala-Röyskö Tarja

Ala-Röyskö Tarja Taloussihteeri: palkkahallinto 050 511 1170  tarja.ala-roysko@concis.fi

Ala-Röyskö Tarja2020-08-31T14:06:01+03:00

Lehti-Permanto Sirkku

Lehti-Permanto Sirkku Tuottaja: tapahtumat, tiedotus, markkinointi, kansainväliset asiat 050 511 1061 sirkku.lehti-permanto@concis.fi

Lehti-Permanto Sirkku2021-01-22T13:41:40+02:00

Lehtonen-Ayikar Sonja

Lehtonen-Ayikar Sonja Opintokoordinaattori: ammatillinen koulutus, opinto-ohjaus 050 511 0869 sonja.lehtonen-ayikar@concis.fi

Lehtonen-Ayikar Sonja2020-08-31T13:56:05+03:00

Rantanen Matti

Rantanen Matti Kirjastonhoitaja

Rantanen Matti2020-08-31T13:58:44+03:00

Raitala Juha

Raitala Juha Vahtimestari 045 325 6433 juha.raitala@concis.fi

Raitala Juha2020-08-31T14:01:43+03:00

Lehmusmäki Juha

Lehmusmäki Juha Vahtimestari 045 325 6433 juha.lehmusmaki@concis.fi

Lehmusmäki Juha2020-08-31T14:03:47+03:00
Go to Top